Sadece bir gülümseme uzakta.
 BARŞAN TURİZM İLE YAKALAYIN

Yurtdışı Turlar

Türkiye’nin en kaliteli seyahat firmamızdan en garantili bir şekilde yurtdışı tur hizmetleri alabilirsiniz. Profesyonel ve kurumsal anlamda hizmetler sunan firmamızdan dilediğiniz ülkeye garantili olarak çeşitli tur ve organizasyon hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel kadromuz sayesinde dünyanın tüm bölgelerine dilerseniz bireysel veya dilerseniz grup olarak yurtdışı tur organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Bu kaliteli hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz. 2020 yılında da yurtdışı turlar hizmetinde yoğun bir şekilde tercih edilen seyahat firmamız bu sayede geniş bir müşteri tabanına ev sahipliği yapıyor.

Yurtdışı Turlar Nedir?

Yurtdışı turlar isminden de anlaşılacağı üzere kurumsal veya bireysel olarak yurtdışından gerçekleştirdiğiniz gezi ve turlardır. Profesyonel yurtdışı turlar firması olarak dilediğiniz ülkeden tur ve gezi etkinliklerinizi organize ediyoruz. Uzman kadromuz eşliğinde sizlere bu hizmetimizde kesintisiz bir şekilde destek hizmetleri sunuyoruz. Turlar paketlerimizden dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Yurtdışına çıkmadan önce firmamızla iletişime geçerek kaliteli yurtdışı tur organizasyonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Eşsiz yurtdışı turlar seçeneklerimiz sayesinde dünyanın birçok ülkelerini ziyaret edebilirsiniz. Firmamız sayesinde eşsiz alanları keşfedebilirsiniz. Yurtdışı turlarımızdan 2020 yılına özel indirimli fiyat listesinden ve ek ücretler ödemeden faydalanabilirsiniz. 2020 yurtdışı turlarımız sayesinde vize durumu söz konusu olmadan hayalinizde bulunan ülkeleri ziyaret edebilirsiniz. Ya da kolay bir biçimde vize alabileceğiniz ülkeleri firmamız sayesinde daha kolay bir şekilde ziyaret edebilirsiniz.

En Kaliteli Yurtdışı Turlar Seçenekleri

Türkiye’den en kaliteli yurtdışı turlar seçenekleri için kurumsal seyahat firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Bu kaliteli tur hizmetimizde ayrıca tercihiniz doğrultusunda hizmet bedelini nakit veya tüm kredi kartlarınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Vizesiz yurtdışı turları paketlerimiz sayesinde Ortadoğu, Maldivler, Balkanlar ve Uzakdoğu ülkelerini sadece pasaport belgeniz ile birlikte kolayca ziyaret edebilirsiniz. Firmamız üzerinden 2020 yılına özel düşük fiyatlardan çeşitli ülkelere yurtdışı turlar gerçekleştirebilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda tek başınıza veya sevdiklerinizle birlikte keyifli yurtdışı turlarında yerinizi alabilirsiniz. Türkiye’nin en kaliteli seyahat firması olarak yurtdışı tur organizasyonlarımızda tüm beklentilerinize hitap ediyoruz. Güler yüzlü ve disiplinli kadromuz ile birlikte dilediğiniz ülkelerdeki tarihi ve doğal güzellikleri yakından keşfetmenizi sağlıyoruz.

Sıradan Yurtdışı Turlar Firmalarından Farklıyız

Firmamızı sıradan yurtdışı turları firmalarından ayıran birçok farklılıklar bulunuyor. İnternet dünyasından hizmet sunan sıradan seyahat firmalarında yer almayan birçok özelliklere ev sahipliği yapıyoruz. Profesyonel yurtdışı seyahat firması olarak 15 yıllık köklü bir geçmişe sahibiz. Bu sayede müşterilerimize kusursuz ve son derece hızlı bir şekilde yurtdışı tur organizasyonları sunuyoruz. Türkiye genelinden tercih edilen yurtdışı seyahat firması olarak sıradan yurtdışı seyahat firmalarının aksine daha düşük ve ek ücretsiz fiyat listesi sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimizin daha düşük bir maliyet üzerinden yurtdışı turları gerçekleştirmesine öncülük ediyoruz.

7/24 Yurtdışı Turları

81 ilden tercih edilen profesyonel yurtdışı turları firması olarak müşterilerimize 7/24 kesintisiz bir şekilde hizmetler sunuyoruz. Bu sayede yurtdışı turlarında yer almak istediğinizde evinizin konforunda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Garantili yurtdışı turların sunulduğu firmamıza tercihiniz doğrultusunda kurumsal telefon hattımızdan veya kurumsal web sitemizden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı turlarımız hakkında merak ettiğiniz diğer ayrıntılarda da profesyonel personelimizden kapsamlı bir biçimde bilgiler alabilirsiniz.