Bir zamanlar olduğu gibi.
 BARŞAN TURİZM İLE YAKALAYIN

Kültür Turları

Yurtdışına profesyonel anlamda kültür turları hizmeti almak istediğinizde kaliteli yurtdışı seyahat firmamızı tercih edebilirsiniz. Deneyimli ve güler yüzlü kadromuz üzerinden dilediğiniz ülkelere garantili olarak kültür turları hizmeti sunuyoruz. Türkiye’nin en prestijli yurtdışı kültür turları firması olarak 2020 yılında da en uygun ve ek ücretsiz fiyat tarifesi sunuyoruz. Bu sayede ekonomik bütçenizi zorlamadan dünyanın en gözde ülkelerini keşfetmenizi sağlıyoruz. Eğitimli kadromuz sayesinde eğlenceli bir şekilde kültür turları gerçekleştirmenize öncülük yapıyoruz. Kültürel gezilerinizde firmamızı tercih ederek sevdiklerinizle birlikte eşsiz gezilerde yer alabilirsiniz. 15 yıllık geçmişe sahip olan kültürel turları firması olarak dünyanın diğer ülkelerine gezi organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Firmamız sayesinde yüksek ücretli yurtdışı seyahati firmalarına başvurmanız gerekmiyor. Dilediğiniz ülkelerden vize işlemleriniz de tarafımızdan ek ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Bu sayede kültürel turlarınızda ayrıca zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Kültür Turları Nedir?

Kültürel turları isminden de anlaşılacağı üzere dünyanın herhangi bir ülkesine bireysel veya grup olarak gerçekleştirilen kültürel gezilerdir. Kültürel geziler sayesinde ülkelerin gerek doğal ve gerekse de tarihi hakkında kapsamlı bir şekilde keşifler yapabilir ve bilgiler elde edebilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen kültürel turları firması olarak evinizin konforunda bu hizmeti sunuyoruz. Alanında uzman ve güler yüzlü kadromuz üzerinden hayalinizdeki ülkeye kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. Geniş kataloglu kültür turlarımızda müşterilerimize aynı zamanda konaklama yapacağı otel hakkında da kapsamlı bir şekilde ön bilgiler sunuyoruz. İşletmede günlük olarak sunulan öğünler, işletmenin hizmetleri ve diğer ayrıntılar hakkında ayrıntılı olarak bilgiler sunuyoruz. Türkiye’nin en gözde seyahat firması olarak yurtiçi olarak da dilediğiniz ilimizden kültürel turları gerçekleştiriyoruz. Ülkemizin en gözde bölgelerini keşfetmenizi sağlıyoruz. Ülkemizin zengin tarihi ve doğal güzellikleriyle kucaklaşmanızı sağlıyoruz.

Yurtiçi Kültür Turları Hizmetlerimiz

Türkiye genelinden kültür turları hizmetleri almak istediğinizde firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Bu kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde bizimle günün her saatinde ve haftanın tüm günlerinde irtibat kurabilirsiniz. Eşsiz kültür turlarımızda günlük 3 öğün ücretleri, konaklama yapılacak otel hakkında bilgiler, müze gezintileri, vip araç transfer hizmeti ve daha birçok ayrıntılar sunuyoruz. Tüm olanaklarımızda 2020 yılı güncel ekonomik fiyat listesi sunuyoruz. Tur programlarımızda gezi süreci hakkında da ön bilgiler aktarıyoruz. Yurtiçi kültür turlarımızda Gap Turu, Kapadokya Turu, Karadeniz Turları ve daha birçok bölgeler kapsamında tur hizmetleri sunuyoruz. Gap turumuz sayesinde Güneydoğu Anadolu Bölgesinin eşsiz tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Aynı şekilde eşsiz Kapadokya turlarımız sayesinde Kapadokya bölgesinin eşsiz doğal güzelliklerini görebilirsiniz. Karadeniz Turlarımız sayesinde Batı Karadeniz bölümünde yer alan eşsiz tarihi ve doğal güzellikleri yakından görebilirsiniz.

Firmamızı Tercih Etmenizin Nedenleri

Kaliteli kültür turları firması olarak sıradan seyahat firmalarından farklıyız. 15 yıllık bilgi birikimleri doğrultusunda yüksek müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunuyoruz. Güler yüzlü ve eğitimli personelimiz sayesinde eşsiz kültürel turlar gerçekleştiriyoruz. En kaliteli vip araçlarımız sayesinde kültür turları boyunca ilgili bölgelerde yer alan müze, kültür ve sanat merkezlerini daha pratik bir şekilde ziyaret etmenizi sağlıyoruz. Kültür turları almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.