Dünyayı konfor içinde keşfetmek için
 BARŞAN TURİZM

Cruise (Gemi) Turları

2020 yılında indirimli fiyat listesinden yurtdışı ve yurtiçi gemi turları hizmeti almak istediğinizde profesyonel seyahat firmamızı tercih edebilirsiniz. Türkiye’den 15 yıldan buyana Cruise hizmetleri sunan firmamızdan ek ücretler ödemeden en kaliteli gemilerimizden eğlenceli deniz turlarına katılabilirsiniz. Yılların deneyimlerine sahip olan gemi turları firmamız sayesinde daha düşük bir ödeme yapabilirsiniz. Bu sayede ekonomik yönden avantajlı olabilirsiniz. Geniş ve eğitimli kadromuz sayesinde sizlere eşsiz bir şekilde Cruise turları sunuyoruz. Kaliteli gemi turlarımız sayesinde eşsiz deniz ve nehir maviliğini keşfedebilirsiniz. Mavi sularda seyahatinizde sizlere geniş seçenekler sunuyoruz. Bu sayede kurumsal sitemizi ziyaret ederek geniş seçenek kataloglarımızdan dilediğiniz seçeneği tercih edebilirsiniz.

Gemi Turları Kataloglarımız

Türkiye’nin en kapsamlı gemi turları kataloglarına sahip olmamız sayesinde 81 ilden yoğun bir şekilde tercih ediliyoruz. Firmamız sayesinde tercihiniz doğrultusunda bireysel veya grup olarak Yunan Adaları gemi turlarımızda, Akdeniz gemi turlarımızda, Nehir turlarımızda, Uzakdoğu gemi turlarımızda, Amerika ve Karayipler gemi turlarımızda ve daha birçok farklı bölgelerden eğlenceli gemi turlarımızda yer alabilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda Yunan Adaları gemi turlarımız sayesinde Ege bölgesini baştan sona kadar keşfedebilirsiniz. Gemi turlarımız sayesinde dünyanın tüm bölgelerini gezebilir ve ülkemizin güzelliklerini deniz yolu üzerinden keyifle izleyebilirsiniz. Akdeniz bölgesinin Ege bölgesine karıştığı görkemli denizlerde keyifli tekne turları gerçekleştirmek için firmamızı tercih etmeniz yeterlidir.

Keyifli Nehir Turlarımız

Keyifli nehir turlarımız sayesinde birbirinden görkemli kentleri dolaşabilirsiniz. Burada yer alan eşsiz doğal ve tarihi güzellikleri keşfedebilirsiniz. Kaliteli ve özel nehir gemilerimiz üzerinden uzun soluklu ve eşsiz maceralı nehir turlarımızda yer alabilirsiniz. İnce ve uzun yapıdaki konforlu nehir gemilerimiz sayesinde Rusya’nın en görkemli nehri olan ve Avrupa kıtasının en meşhur nehirleri arasında yer alan Volga Nehri üzerinden Rusya’nın birbirinden görkemli kentlerini keyifle izleyebilirsiniz. Veya dilerseniz dünyanın en görkemli ülkelerinden biri olan Ukrayna’da yer alan Dinyeper’in eşliğinde ülkeyi baştan sona kadar keşfedebilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda dünyaca ünlü nehirlerden olan Ren ve Tuna Nehri üzerinden Avrupa’nın eşsiz güzelliklerini yakından keşfedebilirsiniz. Ren nehri turlarımız sayesinde Almanya’da en görkemli şatolar arasında eşsiz bir geçiş yapabilirsiniz. Eşsiz Tuna Nehri turlarımız sayesinde birbirinden farklı kültüre sahip olan 10 ülkeyi yakından keşfedebilirsiniz.

Gemi Turları Hizmetinde Firmamızın Sağladığı Avantajlar

Firmamız gemi turları hizmetinde müşterilerine birçok yönden avantajlar sunuyor. Sıradan gemi turları firmalarına oranla daha uygun ve ek tarifesiz fiyat listesi sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimizin mümkün olan en düşük harcama üzerinden masalsı gemi turlarında yer almasını sağlıyoruz. Firmamız Türkiye ve yurtdışında yer alan birçok seyahat firmalarından farklıdır. Yılların sunduğu deneyimler doğrultusunda gemi turları organizasyonları gerçekleştiriyoruz. 15 yıldan buyana kaliteli hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini ön planda bulunduruyoruz. Geniş gemi turları kataloglarımız sayesinde beklentilerinize kusursuz bir şekilde hitap ediyoruz. Modern ve lüks gemilerimiz sayesinde sizlere eşsiz gemi turları hizmeti sunuyoruz. Genç ve dinamik kadromuz ile maksimum rahatlık ve konfor olanakları sunuyoruz. Gemi turları rezervasyonu yaptırmak istediğinizde kurumsal sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.