İlham veren hedefler elinizin altında.
 BARŞAN TURİZM İLE YAKALAYIN

Toplantı Ve Organizasyon

Profesyonel turizm firması olarak gerek yurtiçi ve gerekse de yurtdışından kurumsal firmanız için garantili bir şekilde toplantı ve organizasyon hizmetleri sunuyoruz. Eğitimli ve profesyonel kadromuz sayesinde kurumsal firmanızın tüm toplantı ve organizasyonlarını kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çalışanlarınızın toplantı ve organizasyonlarda nasıl ve ne şekilde hareket etmesi gerektiği hakkında gerekli eğitimleri sunuyoruz. Üstelik de tüm bu hizmetlerimizi ekonomik fiyat tarifesinden ve ek ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Bu sayede kurumsal firmanızın toplantı ve organizasyonlarda zorluk çekmemesini sağlıyoruz. 15 yıllık bilgi birikimlerine sahip olan turizm firması olarak pek çok kurumsal firmalar tarafından tercih ediliyoruz. Güler yüzlü ve disiplinli kadromuz sayesinde tüm beklentilerinize kusursuz bir şekilde çözümler üretiyoruz.

Yurtiçi Ve Yurtdışı Toplantı Ve Organizasyon Hizmetlerimiz

Türkiye’nin en köklü turizm firması olarak yurtiçi ve yurtdışı toplantı ve organizasyonlarınızda sizlere 7/24 kesintisiz bir şekilde destek hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel kadromuz bu konuda sizlere gerekli olan tüm yardımları sağlıyor. Yurtiçi toplantı ve organizasyonlarınızda hedef kitlenize sunmak istediğiniz mesajları en iyi şekilde aktarılmasında firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde yurtdışından da toplantı ve çeşitli organizasyonlarınızda kaliteli mesajlar aktarmak istediğinizde ve bu sayede hedef kitlenizi genişletmek istediğinizde de firmamızı tercih edebilirsiniz. Yurtdışı toplantı ve organizasyonlarınızda ekonomik bütçenize en uygun alanları birlikte tercih ediyoruz. Bu sayede ekonomik anlamda da avantajlı olmanıza destek oluyoruz. Lider turizm firması olarak yurtdışından firmanızın tüm projelerinin gerçekleştirildiği sürece kadar sizinle birlikte hareket ediyoruz. Bu sayede çalışanlarınıza ve müşterilerinize pozitif katkılar sunabilecek en verimli fikirleri sizlere sunuyoruz.

Toplantı Ve Organizasyonlarda Firmamızı Neden Tercih Etmelisiniz?

Gerek yurtiçi olsun ve gerekse de yurtdışı olsun toplantı ve organizasyonlarınızda firmamızı tercih etmeniz için birçok nedenler bulunuyor. Kaliteli turizm firması olarak pek çok turizm firmalarından farklı olarak 2020 yılında da mümkün olan en uygun fiyat tarifesi sunuyoruz. Bu sayede ekonomik yönden de tasarruf yapmanıza yardımcı oluyor. Eğitimli kadromuz sayesinde tüm toplantı ve organizasyonlarınızda sizleri yalnız bırakmadan kesintisiz olarak destek sunuyoruz. Bu sayede personeliniz ve müşterilerinizin yüksek motivasyona sahip olmasını sağlıyoruz. Profesyonel turizm firması olarak firmanızın daha hızlı bir şekilde prestij kazanmasını sağlıyoruz. Bu sayede kısa sürede daha geniş kitlelere ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Firmamız toplantı ve organizasyon hizmetlerinde sektörde lider bir konumda yer alıyor. Bu sayede yerli ve yabancı birçok kurumsal firmalar tarafından tavsiye ediliyoruz. Geniş hizmet kataloguna sahip olan seyahat firması olarak toplantı ve organizasyonlarınızda en büyük destekleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Toplantı Ve Organizasyonlarınızda Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız

Türkiye ve diğer ülkelerden toplantı ve organizasyonlar gerçekleştirmek istediğinizde sizlere sadece bir telefon kadar yakın mesafede yer alıyoruz. Bu konuda dilerseniz kurumsal web sitemizdeki telefon hattımızdan, online müşteri hizmetlerimizden veya 7/24 aktif olan whatsapp destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim kanallarımızdan toplantı ve organizasyonlar hakkında ayrıca merak ettiğiniz ayrıntılar hakkında da detaylı bir şekilde bilgiler alabilirsiniz.