Yeni bir bakış açısı.
 BARŞAN TURİZM İLE YAKALAYIN

Kurumsal Seyahat Yönetimi

Türkiye’nin en kaliteli seyahat firması olarak siz değerli müşterilerimize kusursuz bir şekilde kurumsal seyahat yönetimi hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ve eğitimli kadromuz sayesinde firmanız için ekonomik fiyat tarifesinden garantili bir şekilde kurumsal seyahat yönetimi hizmeti sunuyoruz. Kurumsal anlamda hizmetler sunan firmamız sayesinde yurtdışı ve yurtiçi kurumsal seyahatlerinizde tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. 7/24 kesintisiz bir şekilde hizmet sunan firmamızdan kesintisiz bir şekilde kurumsal seyahat yönetimi hizmetleri alabilirsiniz. Kurumsal seyahat yönetimi konusunda 15 yıllık bilgi birikimlerine sahip olan firmamız bu konuda tüm beklentilerinize kusursuz bir şekilde çözüm üretiyor.

Kurumsal Seyahat Yönetimi Nedir?

Kurumsal seyahat yönetimi isminden de anlaşılacağı her ölçekteki firmaların kurumsal bir kimlik üzerinden uluslar arası seyahat yapmasıdır. Bu hizmette Türkiye’de uzun dönemlerden buyana sektörümüzde lider bir konumda yer alıyoruz. Güler yüzlü kadromuz sayesinde kurumsal kimliğe sahip olan her ölçekteki firmalara garanti kapsamında hizmetler sunuyoruz. Firmamız sayesinde kurumsal firmanızın tüm seyahat harcamalarını minimum düzeye düşürebilirsiniz. Bu sayede daha düşük bir maliyet üzerinden uluslar arası seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız sayesinde kurumsal seyahat konusunda daha kaliteli servis hizmetleri alabilirsiniz. Bu alanda müşteri danışmanlığı hizmetleri firmamız tarafından gerçekleştiriliyor. Bu ayrıntıda da seyahat danışmanlığının tüm detayları tarafımızdan kusursuz bir şekilde biliniyor. Dolaysıyla uluslar arası seyahat eylemlerinizi gerçekleştirmeden önce firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kurumsal Seyahat Yönetiminde Sunduğumuz Hizmetler

Kurumsal seyahat yönetiminde sizlere geniş ölçeklerde hizmetler sunuyoruz. Müşteri hizmeti danışmanlığının yanı sıra online raporlar konusunda da sizlere kesintisiz bir şekilde destekler sunuyoruz. Güvenlik gereksinimleriniz açısından elemanlarınızın hangi konumda yer aldığına dair raporlar da dâhil olmak üzere firmamızla aranızdaki ayrıntılar hakkında ayrıntılı bir şekilde sizlere raporlar aktarıyoruz. Firmamız sayesinde hangi firmaların hangi ülkeye ne zaman ve hangi seyahat kanalından gittiği, biletlerinizde yer alan Katma Değer Vergisi ve fiyat tarifesi, hangi hava yollarının tercih edildiği, kazanılan ve kaybedilen avantajların neler olduğu ve daha birçok ayrıntılar hakkında tarafımızdan sizlere bilgiler sunuluyor.

Kurumsal Seyahat Yönetiminde Sunduğumuz Avantajlar

Kurumsal seyahat yönetiminde sizlere birçok yönden avantajlar sunuyoruz. Kurumsal firmanıza özel online olarak erken rezervasyon işlemleri firmamız tarafından gerçekleştiriliyor. Bu sayede zaman yönünden avantajlı olmanızı sağlıyoruz.7/24 kesintisiz acil telefon hattımız ve online müşteri destekleri servisimiz sayesinde dünyanın tüm bölgelerinden firmamıza kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. Profesyonel vize organizasyon işlemlerimiz sayesinde kurumsal firmanızın müşterilerinizi ve gereksinimleri hakkında detaylı bir biçimde ön bilgilendirme yapıyoruz. Mümkün olan elçilik ve vize alım kurumlarına bizzat gerekli başvurular tarafımızdan gerçekleştiriliyor.

Dünya Genelinde En Avantajlı Otel Rezervasyon İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz

Kurumsal seyahat yönetimi hizmetimizde kurumsal firmanızın pratik bir şekilse seyahat edebilmesi açısından gerekli olan tüm ayrıntıları garanti kapsamında gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda dünya genelinde en avantajlı ve en ekonomik fiyat tarifeli otel rezervasyon işlemlerinizi de mümkün olan en pratik şekilde gerçekleştiriyoruz. Üstelik de tüm bu işlemleri ek ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kurumsal seyahat yönetimi hizmeti almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.