Personel Yapımız

Bölüm : Kurumsal | Yazdırın

|

Personellerimiz Kendi alanında deneyim sahibi ve müşteri ilişkileri ve satış yöntemleri konusunda eğitim almışlardır.

Genel Personel Listemiz:

Yönetim

B.Ali BAYRAMOĞLU

Yön. Kur. Başkanı

ali@babgroup.com

0212 221 1 221

Celal USTA

Yönetim Kur. Başk.Yard

celal@barsanturizm.com

0554 739 58 51

 

Bilet Departmanı

 

Ennise AKSEN

Kurumsal Bilet Satış Sorumlusu

ennise@barsanturizm.com

0212 220 77 17 direk hat

0212 221 1 221/4000 dahili

0553 354 12 98

Sevde ARSLAN KAYALI

Kurumsal Bilet Satış Sorumlusu

sevde@barsanturizm.com

0212 222 53 49 direk hat

0212 221 1 221/114 dahili

0542 324 18 06

Feray ALTANOĞLU

Kurumsal Bilet Satış Sorumlusu

feray@barsanturizm.com

0212 222 87 77 direk hat 0212 221 1 221/110 dahili

Murat KARACAY

Kurumsal Bilet Satış Sorumlusu

murat@barsanturizm.com

0212 221 1 221

Abdullah ÇOLAK

Nöbetçi Bilet Satış Sorumlusu

abdullah@barsanturizm.com

0549 212 24 89

 

Operasyon Departmanı

 

İbrahim KALENDER

Agenteler sorumlusu

ibrahim@barsanturizm.com

0212 220 06 80/81

0542 324 18 06

Guzel Gürdal

Operasyon sorumlusu

operation@barsanturizm.com

0212 221 1 221

Eda Çatıkkaş

Operasyon sorumlusu

operation@barsanturizm.com

0212 221 1 221

 

 

Muhasebe Departmanı

 

Esra NAK

Muhasebe sorumlusu

esra@barsanturizm.com

0212 221 1 221/115

Mahmut ZÜMBÜL

Muhasebe sorumlusu

mahmut@barsanturizm.com

0212 221 1 221/6000

Gül SAYKAL

Muhasebe sorumlusu

gul@barsanturizm.com

0212 221 1 221/120

 

Vize Departmanı

 

Ercan CÖMERT

Vize sorumlusu

ercan@barsanturizm.com

0212 221 1 221

 

Son Haberler

  • Gümrük Bilgileri

    Gümrük Bilgileri

       Her ülkenin transit geçiş amacıyla dahi olsa topraklarına sokulacak mal, eşya, tüketim malzemesi ve parayla ilgili özel kuralları bulunmaktadır. Bu kurallar özellikle eski Doğu Bloku üyesi ülkelerde (Yugoslavya, Bulgaristan,Romanya) hayli katıdır. Sözkonusu kuralların bilinmesi ve bunlara uyulması, arzulanmayan durumların önlenmesi ve giriş yapılan ülkeden rahatlıkla çıkış yapılması için gereklidir.Giriş gümrüğündeki ihmal ve yanlışlıkların çıkış gümrüğünde soruna ve daha büyük sıkıntılara yol açabileceği akılda tutulmalıdır. Gümrük formaliteleri genellikle ülkeye sokulması yasak ya da miktar olarak belli bir sınıra tabi veya sözlü ya da yazılı olarak beyan edilmesi gerekli şeyler içerir.

    ... devamı...
  • World Travel Market Londra 2015

    world travel market

    Dünyanın en büyük turizm fuarlarından WTM ( World Tourism Market ) Londra ya Barşan Turizm de Türkiye standında katıldı.

    ... devamı...
  • Havaalanları

    havaalanı

     Ülkemizde bulunan havalimanları listesi.

    ... devamı...

Sizi Arayalım





Gönder

E-Bülten

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Bab Group Barsan Turizm Barsan Vize Ucuz Uçak Bileti Corporate Club

Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Merkez Ofisi : İmrahor Caddesi No:36/1 Sütlüce/Beyoğlu / İstanbul Tel : +90(212) 221 1 221 Fax: +90(212) 221 1 358

akarenet.com

Copyright © 2018 | Barşan Turizm