İletişim

 info@barsanturizm.com mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Exclusive Ofis 

İmrahor caddesi No: 36/1 
Sütlüce / Beyoğlu / İstanbul
Tel : +90 (212) 221 12 21
Fax: +90 (212) 221 13 58
 
 
 

 

 

 




Öneri, soru ve düşüncelerinizi bize aşağıdaki iletişim formu aracılığı ile ulaştırabilirsiniz.

 

 

 



Daha Büyük Görüntüle

Son Haberler

  • Personel Yapımız

    Bize ulaşın

    Genel Personel Listemiz: Yönetim B.Ali BAYRAMOĞLU Yön. Kur. Başkanı ali@babgroup.com 0212 221 1 221 Celal USTA Yönetici / Ortak celal@barsanturizm.com 0554 739 58 51 Abdullah ÇITLAK Genel Koordinatör abdullah@barsanturizm.com 0533 381 80 58 Bilet Departmanı Feray YILDIRIM Kurumsal Bilet Satış Sorumlusu feray@barsanturizm.com 0212 222 87 77 direk hat 0212 221 1 221/110 dahili Ennise USTA Kurumsal Bilet Satış Sorumlusu ennise@barsanturizm.com 0212 220 77 17 direk hat 0212 221 1 221/4000 dahili 0549 212 24 89 Abdullah Çolak Bilet Satış Sorumlusu              ( nöbetçi) Abdullah@barsanturizm.com 0212 221 1 221/120 dahili 0549 212 24 89 0553 354 12 98 Sevde ARSLAN Kurumsal Bilet Satış Sorumlusu sevde@barsanturizm.com 0212 222 53 49 direk hat 0212 221 1 221/114 dahili 0553 354 12 98 İbrahim PEKİN Kurumsal Bilet Satış Sorumlusu ibrahim@barsanturizm.com 0212 210 36 41 direk 0212 221 1 221/3006 dahili 0553 354 12 98 Muhasebe Departmanı Esra NAK Muhasebe Yard. esra@barsanturizm.com 0212 221 1 221/115 Mahmut Zümbül Muhasebe Yard. mahmut@barsanturizm.com 0212 221 1 221/6000 Otel ve Vize Departmanı Tuğba ARSLAN Vize ve Otel Satış Sorumlusu tugba@barsanturizm.com 0212 221 1 221/3003 0542 324 18 06 0212 220 06 80 - 81     Çagri SMS gönder Skype'a ekle Skype Kontörüne ihtiyacınız olacakSkype ile ücretsiz Çagri SMS gönder Skype'a ekle Skype Kontörüne ihtiyacınız olacakSkype ile ücretsiz Çagri SMS gönder Skype'a ekle Skype Kontörüne ihtiyacınız olacakSkype ile ücretsiz

    ... Devamı
  • Teknoloji Altyapımız

    Teknoloji Altyapımız

    Etkin Bilgisayar Bağlantıları Rezervasyon sistemimiz tamamen bilgisayara bağlıdır böylece en süratli ve doğru sonuçlara ulaşabiliyoruz. Merkez büromuz ve diğer tüm ofislerimiz birbirleriyle On-Line bağlantılıdır. Bir şubemizde yapılan rezervasyon diğer şubelerimizde de görüntülenebilir ve gerekirse müdahale edilebilir. Dünya üzerinde kullanıla üç GDS sistemide acentamız tarafından kullanılmakta olup istediğiniz tarih ve parkurda en uygun uçak biletini siz değerli müşterilerimize sunabilmekteyiz.

    ... Devamı
  • Hızlı Tren Bileti

    Hızlı Tren Bileti1

    Barşan Turizm TCDD ile yaptığı anlaşma gereği 17 Aralık 2014 tarihinden itibaren Hızlı Tren Bileti satışlarına başlamıştır.

    ... Devamı

Sizi Arayalım





Gönder

E-Bülten

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Barşan Turizm Siteleri

Barşan Turizm Ticaret A.Ş.
Merkez Ofisi :
İmrahor Caddesi No:36/1
Sütlüce/Beyoğlu / İstanbul
Tel : +90(212) 221 1 221
Fax: +90(212) 221 1 358
uçak bileti

akarenet.com

Copyright © 2015 | Barşan Turizm